Kontaktoplysninger

Illux A/S
Godthåbsvej 27
8660 Skanderborg

Telefon: (+45) 70 25 08 12
E-mail:  post@illux.dk

CVR nr: 29 40 46 31

 

 

Åbningstider
Alle hverdage:            8-16.00
Lørdag og søndag:      Lukket


Åbningstider

Mandag - torsdag:         8-16.00
Fredag:                              8-15.30
Lørdag og søndag:       Lukket

Kontakt os

På denne side finder du kontaktoplysninger for Illux. Vi besvarer mails indenfor 24 timer i hverdagen, og oftest indenfor et par timer.

Illux.dk er en e-mærket netbutik. Når du handler på e-mærkede netbutikker har du altid adgang til e-mærkets forbruger hotline.

Din mening er vigtig

Vi vil konstant forsøge at optimere Illux, så produktet og hjemmesidens brugervenlighed overgår kundens forventninger. For at vi kan opnå det, har vi brug for din hjælp! Kontakt os derfor venligst og giv din feedback til hjemmesiden, produktsortimentet eller konceptet generelt. Det kan også være du bare har gode råd, ideer eller generelle spørgsmål.

Kundeservice

Katrine Stegmann
E-mail: katrine@illux.dk
Tlf: 70 25 08 17

Kundeservice

Stine Vinther Larsen
E-mail: svl@illux.dk
Tlf: 67 20 45 07

Kundeservice

Lena Hankelbjerg
E-mail: lena@illux.dk
Tlf: 69 13 45 07

Reklamationer

Anne-Mette Madsen
E-mail: annemette@illux.dk
Tlf: 69 13 45 09

Direktør

Jimmy Rhiger Jensen
E-mail: jimmy@illux.dk
Tlf: 70 25 08 14

Projektleder

Anders Langer Nees
E-mail: anders@illux.dk
Tlf: 70 25 08 16

Grafisk design

Stine Uttrup
E-mail: stine@illux.dk
Tlf: 69 13 45 08

Web & udvikling

Karina Kellmann
E-mail: karina@illux.dk
Tlf: 70 25 08 13

Bogholderi

Annelie Riedel
E-mail: annelie@illux.dk
Tlf: 70 25 08 18

Produktionschef

Henrik Marker
E-mail: henrik@illux.dk
Tlf: 70 25 08 15

Produktionsleder

Stefan Brandt
E-mail: stefan@illux.dk
Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Warren McCumber
Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Karsten Juhl
Tlf: 69 13 45 03

Produktion

Shiar Rajab Sido
Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Dan Pieniazek
Tlf: 70 25 08 12

Skilteteknikerelev

Anni Vestergaard Westphal
Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Henrik Nordvig
Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Mostafa Salah Farouk Elsayed
Tlf. 70 25 08 12

Produktion

Mazkin Hasan
Tlf: 70 25 08 12

Kantine

Alice Pultz Asmussen
Tlf: 70 25 08 12