Kontaktoplysninger

Illux A/S
Godthåbsvej 27
8660 Skanderborg

Telefon: (+45) 70 25 08 12
E-mail:  post@illux.dk

CVR nr: 29 40 46 31

 

 

Åbningstider
Alle hverdage:            8-16.00
Lørdag og søndag:      Lukket


Åbningstider

Mandag - torsdag:         8-16.00
Fredag:                              8-15.30
Lørdag og søndag:       Lukket

Kontakt os

På denne side finder du kontaktoplysninger for Illux. Vi besvarer mails indenfor 48 timer i hverdagen.

Illux.dk er en e-mærket netbutik. Når du handler på e-mærkede netbutikker har du altid adgang til e-mærkets forbruger hotline.

Din mening er vigtig

Vi vil konstant forsøge at optimere Illux, så produktet og hjemmesidens brugervenlighed overgår kundens forventninger. For at vi kan opnå det, har vi brug for din hjælp! Kontakt os derfor venligst og giv din feedback til hjemmesiden, produktsortimentet eller konceptet generelt. Det kan også være du bare har gode råd, ideer eller generelle spørgsmål.

Kundeservice

Lena Hankelbjerg

E-mail: lena@illux.dk

Tlf: 69 13 45 07

Kundeservice

Michael Knudsen

E-mail: mk@illux.dk

Tlf: 69 13 45 06

Kundeservice

Katrine Stegmann

E-mail: katrine@illux.dk

Tlf: 70 25 08 17

Kundeservice

Anne-Mette Madsen

E-mail: annemette@illux.dk

Tlf: 69 13 45 09

B2B salg

Jimmy Rhiger Jensen

E-mail: jimmy@illux.dk

Tlf: 70 25 08 14

Web & udvikling

Karina Kellmann

E-mail: karina@illux.dk

Tlf: 70 25 08 12

Økonomi & web

Anders Langer Nees

E-mail: anders@illux.dk

Tlf: 70 25 08 16

Bogholderi

Annelie Riedel

E-mail: annelie@illux.dk

Tlf: 70 25 08 18

Grafisk design

Stine Uttrup

E-mail: stine@illux.dk

Tlf: +45 69 13 45 08

Produktionschef

Henrik Marker

E-mail: henrik@illux.dk

Tlf: 70 25 08 15

Produktionsleder

Stefan Brandt

E-mail: stefan@illux.dk

Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Troels Nielsen

Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Warren McCumber

Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Karsten Juhl

Tlf: 69 13 45 03

Produktion

Shiar Rajab Sido

Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Dan Pieniazek

Tlf: 70 25 08 12

Kantine

Alice Pultz Asmussen

Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Louise Sønderbech

Tlf: 70 25 08 12